Fifamania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Fifamania

Fifamania va ureaza bafta si mult noroc !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatii

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Paco
Admin
Admin
Paco


Mesaje : 259
Data de înscriere : 03/06/2008
Varsta : 33

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeSam Oct 11, 2008 3:30 pm

Aici postati reclamatia dumneavoastra
Sus In jos
https://f1famania.forumgratuit.ro
danyradu
Incepator
Incepator



Mesaje : 10
Data de înscriere : 25/08/2008

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 1:55 pm

reclam pe cristy_steaua89 , am jucat turul 4-1 pt mine , apoi la retur mi-a dat gol in a doua repriza , apoi a inceput sa de-a goluri din cornere pe bara , a dat vreo trei , dupa ce inainte ne_am inteles ca nu jucam cu cornere pe bara , cred ca nici regulamentul nu permite
Sus In jos
cristi_steaua89
Incepator
Incepator



Mesaje : 14
Data de înscriere : 09/10/2008

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 2:15 pm

In primul rand au fost 2 goluri si nu 3 de bara cu zice Danyradu!!! In al doilea rand in regulament nu se interzice aceste goluri! Iar in al trei-lea rand tot eu ma calific daca mi se anuleaza cele 2 goluri de pe bara ;-) pt ca el m-a batut cu 4-1 cand era gazda, apoi cand am fost eu gazda am batut cu 5-0! DECI NU TE MAI AGITA ATAT PENTRU CA AI PIERDUT!!!!!! bafta in campionatul viitor dak o sa mai joci ;-)
Sus In jos
Paco
Admin
Admin
Paco


Mesaje : 259
Data de înscriere : 03/06/2008
Varsta : 33

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 2:59 pm

Se vor anula golurile pe bara...


Nu e voie gol din corner!!
Sus In jos
https://f1famania.forumgratuit.ro
Juninho
Profesionist
Profesionist
Juninho


Mesaje : 45
Data de înscriere : 27/09/2008

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 6:05 pm

cristi_steaua89 a scris:
In primul rand au fost 2 goluri si nu 3 de bara cu zice Danyradu!!! In al doilea rand in regulament nu se interzice aceste goluri! Iar in al trei-lea rand tot eu ma calific daca mi se anuleaza cele 2 goluri de pe bara ;-) pt ca el m-a batut cu 4-1 cand era gazda, apoi cand am fost eu gazda am batut cu 5-0! DECI NU TE MAI AGITA ATAT PENTRU CA AI PIERDUT!!!!!! bafta in campionatul viitor dak o sa mai joci ;-)
oricum o sa primesti un avertisment pt ca ai dat pe bara la 3 avertismente out aici este un camp fair-play
Sus In jos
BoBo_MoReNo
Incepator
Incepator



Mesaje : 19
Data de înscriere : 24/08/2008

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Interventie   Reclamatii Icon_minitimeLun Oct 13, 2008 5:18 am

Juninha mai analizeaza odata situatia si mergi exact dupa regulament
Sus In jos
Juninho
Profesionist
Profesionist
Juninho


Mesaje : 45
Data de înscriere : 27/09/2008

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeLun Oct 13, 2008 7:09 pm

man poi gandestete daca toti ar da pe bara ce joc ar mai fi si asta eu iti dau 3 goluri pe bara normal ca ti se demoralizeaza echipa si iti dau mai multe deci in cate camp am fost scria clar fara corner executat pe bara si asa a fost
Sus In jos
Paco
Admin
Admin
Paco


Mesaje : 259
Data de înscriere : 03/06/2008
Varsta : 33

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeLun Oct 13, 2008 7:27 pm

dap...asa am fact si eu...nu mai e voie cu corner pe bara...clar
Sus In jos
https://f1famania.forumgratuit.ro
cristi_steaua89
Incepator
Incepator



Mesaje : 14
Data de înscriere : 09/10/2008

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeMier Oct 15, 2008 7:00 pm

fratilor!!! in regulamentul de dinaintea meciului meu NU erau interzise cornerele pe bara!!!! asa ca NU IMI CONVINE SA PRIMESC UN AVERTISMENT DEGEABA!!!!!!!!!!!!!!!!! ca a-ti modificat regulamentul acum...nu e nici o problema...O SA IL RESPECT!!!! dar pe cand vechiul regulament a fost asa.....yo chiar nu v-a inteleg cum ganditi !!!! DAR DACA VOI NU VRETI SA FITI CORECTI....ASTA E.... cam asa e si in societatea romaneasca: TOTI CAND SUNT SEFI FAC CE VOR FARA SA TINA CONT DE REGULI!!!!
Sus In jos
Juninho
Profesionist
Profesionist
Juninho


Mesaje : 45
Data de înscriere : 27/09/2008

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeMier Oct 15, 2008 7:14 pm

cristi_steaua89 a scris:
fratilor!!! in regulamentul de dinaintea meciului meu NU erau interzise cornerele pe bara!!!! asa ca NU IMI CONVINE SA PRIMESC UN AVERTISMENT DEGEABA!!!!!!!!!!!!!!!!! ca a-ti modificat regulamentul acum...nu e nici o problema...O SA IL RESPECT!!!! dar pe cand vechiul regulament a fost asa.....yo chiar nu v-a inteleg cum ganditi !!!! DAR DACA VOI NU VRETI SA FITI CORECTI....ASTA E.... cam asa e si in societatea romaneasca: TOTI CAND SUNT SEFI FAC CE VOR FARA SA TINA CONT DE REGULI!!!!
deci man tiam mai zis tu ai citit regulamentu ala micut din liga in care au fost amintite doar cateva reguli tu daca era fair-play citeai tot regulamentu si asa e corect sa primesti un avertismnet deoarce trb sa fi atent sa numai folosesti altadata ca un fel de pedeapsa
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatii
» Reclamatii
» Reclamatii
» Reclamatii
» Reclamatii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fifamania :: Arhiva :: Arhiva-
Mergi direct la: